Úvodní strana » O mně

O mně

Tímto bych Vás chtěl přivítat na svých webových stránkách věnovaných fotografiím.

jaJmenuji se Josef Ptáček. Pocházím z Broumovska, kde jsem se narodil a žiji. Tato oblast s překrásnou krajinou, kterou se toulám od dětství, mě přivedla k focení. S focením jsem začal začátkem roku 2010, kdy jsem si pořídil svůj první digitální kompakt NIKON P90. O půl roku později jsem kouzlu fotografie zcela podlehl, fotografování se stalo součástí mého života. Pořídil jsem si svoji první digitální zrcadlovku CANON EOS 500D, ale po dvou letech jsem zakoupil CANON EOS 5D Mark II, který vlastním dodnes. Ve svých fotografiích se snažím zvěčnit atmosféru daného okamžiku. Nejraději chodím fotit za rozbřesku, za jasných nocí i za deštivých dnů, kdy jsou nejlepší podmínky pro focení vody. Ne vždy se zadaří či stoprocentně vyjde počasí, ale i za jediný vydařený snímek jsem velmi rád.

Pokud máte nějaké připomínky k fotografiím, můžete zanechat svůj komentář pod příslušnou fotografií nebo popřípadě v knize návštěv.

Děkuji za návštěvu mé galerie a doufám, že sem znovu zavítáte.

Používaná technika : Některé fotografie najdete na :

Canon EOS 5D Mark II www.plfoto.com

Canon EF 17-40mm f/4,0 L www.facebook.com

Canon EF 70-200mm f/4 L

Canon EF 50mm f/1,8

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace